Salı, Eylül 23, 2014
   
Yazı Ebadı

Site Arama

Esenler Belediyesi Spor Kompleksi ve Yüzme Havuzu

410

Esenler Belediyesi Spor Kompleksi içersinde bulunan yarı olimpik yüzme havuzu spor yapmak isteyenler için ideal bir ortamı sizlere sunuyor. Dört mevsim sporun adresi için Esenler Belediyesi Spor Kompleksi ve Yüzme Havuzu.

Yüzme havuzumuzda profesyonel öğretmenlerin eşliğinde yüzme dersleri alabilir, yüzme sporuna gönül veren erkek veya hanım yüzücüler olarak belirlediğiniz saatlerde huzurlu ve özgürce istediğiniz gibi yüzme imkanına sahip olursunuz.

Spor kompleksi ve yüzme havuzundaki kurslarımızda minik, genç, büyük, bay ve bayan her yaştan dört mevsim spor yapabilirsiniz. Spor Kompleksimizdeki çeşitli branşlardaki spor etkinliklerinden kurs alarak istifade edebileceğiniz gibi, arkadaşlarınızla birlikte uygun olan saatlerde salonumuzu kiralayarak basketbol, voleybol, hentbol, badminton ve futsal (salon futbolu) oyunlarından herhangi birini oynamayı tercih edebilirsiniz.

Genç yaşta düzenli spor ve fitness yapmak sizi sağlık sorunlarından koruyacaktır. Yıllarca sağlıklı bir vücuda sahip olmak ve bunu koruyabilmek için sporu bir yaşam biçimi haline getirmenin tam zamanı. Spor yaparak şehir hayatının yoğunluğunu daha mutlu ve stressiz geçirebilirsiniz. Daha zinde ve sağlıklı bir yaşam sürmek için çok çeşitli spor aletlerinin bulunduğu fitness salonumuzdan da istifade edebilirsiniz.

TÜM SEANSLARI WORD DOSYASI OLARAK GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

* İSTENİLEN EVRAKLAR

Sağlık raporu (sarılık testi, tam idrar tahlili, mantar tarama sonucu yer alması gerekmektedir.

Üye Formu “spor yapmasında sağlık yönünden sakınca yoktur belgesi”

Bu belgelerin yanında kimlik fotokopisi, 1 adet fotoğraf, öğrenci veya kamu personeliyse ilgili belge ve ikametgâh istenmektedir.

KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYIN

SPOR DANIŞMA HATTI